NSZZ Solidarność w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

Miniaturka co-solidarnosc.ovh.org

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.co-solidarnosc.ovh.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Otwierając witrynę niezależnego słowa chcą dochować wierności ideałom Sierpnia 80, z których ruch i Związek Zawodowy „Solidarność” czerpią najlepsze wzorce do swego istnienia. Uniwersalność i ponadczasowość tych wartości pozwalają im wierzyć w to, że pomimo trudnej i często bolesnej rzeczywistości solidaryzm społeczny jest wciąż konieczny i możliwy.

Tagi: bydgoszcz, centrum onkologii, w bydgoszczy

Gdzie: Bydgoszcz

Kategorie: 

Statystyki: Strona co-solidarnosc.ovh.org ma 694 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 162 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Francja (30.3%), br (6.7%), es (6.6%), Polska (6.6%), Indie (3.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Paryż, FR (3.5%), Tehran, IR (1.6%), São Paulo, BR (1.4%), Warszawa (1.3%), Mexico City, MX (1.3%). Do strony kieruje mało, bo tylko 5 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "NSZZ Solidarność w Centrum Onkologii w Bydgoszczy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lnayrbgzrx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor