Centrum onkologii


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd co-solidarnosc.ovh.org
  NSZZ Solidarność w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

  Otwierając witrynę niezależnego słowa chcą dochować wierności ideałom Sierpnia 80, z których ruch i Związek Zawodowy „Solidarność” czerpią najlepsze wzorce do swego istnienia. Uniwersalność i ponadczasowość tych wartości pozwalają im wierzyć w to, że pomimo trudnej i często bolesnej rzeczywistości solidaryzm społeczny...

  Kategoria: Państwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd poliklinika.olsztyn.pl
  Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Olsztynie

  Szpital w Olsztynie. Informacje o odziałach (m.in. onkologia, chirurgia, neurologia) i pracownikach. Strona dla lekarzy i pacjentów.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd hipertermia-gliwice.pl
  Śląskie Centrum Hipertermii

  Poradnie wysokospecjalistyczne działające na terenie Gliwic. Poradnie zapewniają pacjentom leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych metod oraz sprzętu diagnostycznego i medycznego. Placówka zapewnia leczenie onkologiczne, chirurgiczne, chorób wewnętrznych.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd maslaczek.pl
  Anna Masło

  Apel o pomoc dla Anny Masło, która od maja 2009 r. walczy z chorobą jaką jest rak kory nadnerczy. Obecnie leczy się w Centrum Onkologii w Warszawie. Jest to niezwykle rzadka choroba, co do której rokowania są niepewne. W związku z tym szuka pomocy w zagranicznych ośrodkach medycznych, które oferują inne możliwości leczenia. Jednakże...

  Kategoria: Apele o pomoc


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.2
 • Podgląd kosper-peruki.pl
  Świat Peruk

  Firma Świat Peruk oferuje peruki męskie i damskie. Sprzedaż detaliczna oraz hurtowa peruk z włosów sztucznych a także kosmetyków do pielęgnacji włosów cenionych firm. Salon mieści się w Centrum Onkologii - Ursynów Warszawa.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd cmtrimed.pl
  CM Trimed

  Centrum Medyczne Trimed jest wyspecjalizowaną jednostką lekarską, świadczącą usługi konsultacyjne w obrębie kardiologii, neurologii, reumatologii, onkologii, internistyki jak też leczenia bezdechu sennego.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor