Moje konto
Miniaturka kontrowersje.net

Kontrowersje.net - portal niereglamentowany
Państwo

http://www.kontrowersje.net   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Niezależna platforma publicystyczna - felietony, artykuły, blogi, komentarze, opinie, analizy, recenzje.

Kategorie:

Tagi: politykapolitycyinformacjepiskaczyńskidonald tusksldpublicystykadziennikarze

Statystyki: Strona kontrowersje.net ma 138606 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1799 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (77.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (10.3%), Wielka Brytania (8.2%), USA (2.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.4%), Birmingham, GB (6.4%), Toruń (4.9%), Londyn (4.6%), Clonmel, IE (4.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 112 odnośników.

Czas ładowania strony: 10.2s (bardzo wolno).

Oceń i skomentuj - Kontrowersje.net - portal niereglamentowany

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst zpcfndyvxj:

  • Dzisiaj kontrowersje "nieczynne"Nie dziwię się,MK popełnił publicznie harakiri.Otóz ujawnił,że za 240 tys.zgodził się doradzać sztabowi Jarosława Kaczyńskiego ,bo "ma na utrzymaniu rodzinę" :-)Kiedys wierzyłem w MK,mało,byłem jego "wyznawcą" gdy pisał na onecie.A nawet trochę później gdy juz powstał portal i poglądy MK zmieniły się o 180 stopni,zgadzałem się również z jego NIEKTÓRYMI krytycznymi pod adresem obecnego rządu uwagami.Jednak po ostatnich wynurzeniach MK na temat obecnych wyborów i tego,ze jest w stanie za pieniądze popełnić taką ohydę jaką jest praca dla Kaczyńskiego uważam,że ten facet to ZIOBRO!Większej obelgi nie jestem w stanie sobie wymyslić.MK DOBRZE wie,ze Jarkacz jako prezydent to wielkie zagrożenie dla Polski i ten wielki "patriota" za jakiego MK się przedstawiał opisując JAK powinno być w polskiej polityce aby kraj się rozwijał jest po prostu fiutem.

    0 + -
  • Publikuję na portalu kontrowersje .net od roku i jedynym problemem są liczne prośby innych userów do Matki Kurki o zbanowanie - mnie! Jak na razie MK pozostaje odporny na te żądania.Najciekawsze,że nie jestem bezkrytycznym wyznawcą jego poglądów i zbieram krytykę ,w ,,mocnych słowach" od admina i właściciela portalu.Ale , jak się utarło w naszym smutnym kraju,bezkarnie można obrażać tylko Kaczyńskich.No i cały PiS.

    0 + -
  • Portal tragiczny. Administrator cierpi na manię wilkości i władzy. Banuje wszystkie nieprzychylne sobie opinie. Matka Kurka wszędzie pisze że jest zwolennikiem wolności słowa a jego portal kontrowersje to portal „niereglamentowany”. Nieprawda. Na tym portalu dochodzi do wielu nieetycznych praktyk. Jedną z nich jest wklejanie wpisów znanych ludzi bez ich zgody. Na kontrowersje.net pojawiły się wpisy Migalskiego, Palikota, Terlikowskiego i zostały wpisane ich komentarze tak jakby samo dobrowolnie chcieli publikować na kontrowersjach. Moim zdaniem można uznać to za plagiat i/lub podszywanie się pod inną znaną osobę co jest w szanujących się portalach zabronione. Na kontrowersjach Matka Kurka ogłosił też konkurs w którym ogłosił iż nagrodą jest laptop. Gdy zwycięzca zgłosił się po laptopa Matka Kurka powiedział że chodziło mu o laptopa zabawkę i zaczął obrażać zwycięzcę. Na portalu kontrowersje nie ma wolności słowa. Teksty osób krytykujących Matkę Kurkę są wycinane (choćby moje teksty) a ich IP blokowane. Matka Kurka w swojej paranoi na portalu kontrowersje.net poszedł jeszcze dalej. Moje konto zostało zablokowane, IP również. Ale to nie koniec. Matka Kurka jako administrator kontrowersje.net zaingerował bez mojej zgody w treść moich komentarzy na tym portalu. Wykasował ich pierwotną treść i wstawił jakieś swoje teksty mówiące jakie to kontrowersje.net są super w taki sposób, że niby teksty te wypowiadam ja. Dodatkowo zmienił stopkę na moim blogu i dołożył logo PZPR. A więc jako administrator Matka Kurka edytuje sobie mojego bloga i moje komentarze bez mojej zgody. Z tego co widziałem prawdopodobnie zmienił też treść komentarzy innych blogerów na kontrowersje.net. Po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim. To jawne naruszenie praw autorskich blogera do treści jego własnego wpisu. To poszywanie się pod inną osobę, oczernienie, naruszenie prywatności, wrzucanie w czyjeś usta słów których nigdy nie powiedział. Nie chce mi się procesować z Kurakiem. Nie mam na to czasu. Są milsze sprawy do robienia w życiu. Niech zostanie u siebie, na swoim własnym śmietniku i uprawia tam swoją „władzę”, chamstwo, łamanie podstawowych zasad etyki Internetu i etyki administratora…

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Państwo


Kontrowersje.net - portal niereglamentowany - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również