Moje konto

Promujemy gwiazdy polskiego Internetu


Jest wiele stron, jest wiele katalogów. W naszym katalogu stawiamy na strony godne uwagi, wyróżniające się ciekawą treścią, starannym wykonaniem, wysoką użytecznością.

Naszą misją jest, aby poprzez promocję wartościowych polskich witryn pozytywnie wpływać na rozwój polskiego Internetu.

Każdą zgłoszoną stronę dokładnie analizujemy i jeżeli w naszej ocenie jest wartościowa, to przyznajemy jej gwiazdę i dodajemy do katalogu. Niektóre strony wyróżniamy dodatkowymi gwiazdami, a najciekawsze, najwartościowsze i najbardziej dopracowane serwisy, prawdziwe gwiazdy polskiego Internetu, mogą otrzymać nawet 5 gwiazd.

button "To jest dobra strona!"

Jednak już jedna gwiazda jest certyfikatem jakości - który, w postaci wygenerowanego przez nas odznaczenia, webmasterzy chętnie zamieszczają na łamach swoich serwisów. W ciągu ponad 15 lat naszej działalności powstało wiele katalogów próbujących kopiować nasze rozwiązania i przyznawać podobne odznaczenia, jednak to właśnie nasze, oryginalne, znaczki cieszą się uznaniem webmasterów i internautów.

Użytkownicy Gwiazdora aktywnie oceniają i komentują strony obecne w katalogu, takich komentarzy mamy już kilkadziesiąt tysięcy. Strony cieszące się uznaniem użytkowników są dodatkowo promowane w ramach serwisu.

Serwisy o wyższych ocenach są umieszczane na początku list w ramach kategorii, a także premiowana jest ich pozycja w wynikach wyszukiwania naszej wyszukiwarki. Mechanizm ten oraz staranna moderacja bazy stron sprawia, iż dla ogólnych zapytań nasz katalog jest w stanie sprawniej pomóc w odnalezieniu potrzebnych informacji niż działające w pełni automatycznie wyszukiwarki internetowe. Oczywiście dla zapytań szczegółowych nasz katalog nie będzie zbyt pomocny - w takim przypadku polecamy wyszukiwarkę Google.

Jesteśmy dumni z naszej bazy prawie 75 tysięcy dobrych, polskich stron i cieszymy się, iż znajduje ona uznanie wśród internautów - od ponad trzech lat nasz serwis nieprzerwanie znajduje się wśród 10 najpopularniejszych polskich katalogów wg zestawienia ranking.pl tworzonego przez firmę Gemius.

Nie zwlekaj, zgłoś swoją stronę teraz!