Moje konto
Miniaturka https://www.besttext.pl

Best Text - biuro tłumaczeń specjalistycznych
Tłumaczenia

https://www.besttext.pl

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Best Text to biuro tłumaczeń specjalizujące się w przekładach tekstów medycznych, w tym kart informacyjnych leczenia szpitalnego (wypis ze szpitala, kliniki), wyników badań przedmiotowych, obrazowych (USG, TK, EKG, MRI) i laboratoryjnych, dokumentacji z badań klinicznych, kart szczepień, artykułów i patentów medycznych, abstraktów, instrukcji obsługi sprzętu stomatologicznego i weterynaryjnego. Firma wykonuje przysięgłe tłumaczenia medyczne w trybie zwykłym i ekspresowym. Biuro tłumaczeń specjalistycznych Best Text to profesjonaliści - lekarz tłumaczy tekst, a następnie tłumacz przysięgły go uwierzytelnia. Tłumaczenia ekspresowe na języki: angielski, niemiecki, czeski, norweski, włoski i in.

Lokalizacja: Jaworzno Diamentowa 8 m 19

Tagi: biuro tłumaczeń specjalistycznychtłumacz przysięgłytłumaczenia ekspresowe

Oceń i skomentuj - Best Text - biuro tłumaczeń specjalistycznych

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst tejhznsnhc:

  • Szczególnie polecamy usługi ekspresowych tłumaczeń medycznych na angielski i niemiecki pacjentom onkologicznym (chorym na raka) poszukującym pomocy medycznej za granicą. Tłumaczenia wykonywane przez lekarzy mogą być następnie uwierzytelniane przez tłumaczy przysięgłych.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Tłumaczenia


Best Text - biuro tłumaczeń specjalistycznych - podobne strony