Moje konto
Miniaturka https://www.advance-mk.pl/

Biuro Tłumaczeń Advance
Tłumaczenia

https://www.advance-mk.pl/

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Biuro tłumaczeń Advance istnieje na rynku od 2003 roku. Firma oferuje szeroki zakres usług takich jak: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia języka angielskiego, niemieckiego i 37 innych języków w dowolnych kombinacjach. Przedsiębiorstwo realizuje również tłumaczenia ustne (tj. tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne). Biuro zrealizowało również wiele tłumaczeń filmów i usług audiowizualnych. Na stronie internetowej Biura znajduje się pełen opis świadczonych usług.

Lokalizacja: Będzin

Tagi: biuro tłumaczeńtłumaczenia angielskitłumaczenia niemieckitłumaczenia dokumentówtłumacz przysięgły

Oceń i skomentuj - Biuro Tłumaczeń Advance

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst jlmukwllrx:

 • a mnie tam się podoba :)

  0 + -
 • Szkoda, że ustawa o ochronie danych osobowych nie pozwala publikować danych. Może by więcej firm się znalazło, którym nie chciano zapłacić.

  0 + -
 • A może by tak "waleek bedzin" napisał co tam niby było ukryte? To, że zleca się tłumaczenie a potem odebrać się nie chce bo już nie jest potrzebne? A za wykonaną pracę tłumacza musimy zapłacić z własnej kieszeni. Uwielbiam takich ludzi :)

  0 + -
 • nie polecam tej firmy nikomu same problemy i ukryte opłaty

  -1 + -

Firmy z tej samej kategorii Tłumaczenia


Biuro Tłumaczeń Advance - podobne strony