AR EduProjekt

Miniaturka ar-eduprojekt.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://ar-eduprojekt.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: AR EduProjekt to firma z siedmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu profesjonalnych korepetycji z mechaniki, wytrzymałości materiałowej, budownictwa, rysunku technicznego i tematyk pokrewnych. Prowadzący nauczanie to doświadczony korepetytor z pasją do nauczania i specjalista w dziedzinach, z których oferuje korepetycje. Zajęcia odbywają się w przestronnej, komfortowej, zapewniającej spokój i ciszę pracowni. Udziela korepetycji indywidualnie lub w grupach 2-4 osobowych. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza zajęcia grupowe.

Tagi: korepetycje, mechanika, budownictwo, sosnowiec, katowice, korki

Gdzie: Sosnowiec

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Mareczek (*.dynamic.chello.pl) - 04.12.2012 17:42 0 + -

    Chyba najlepiej wydane 40 złotych na studiach. W cenie jednej piątkowej imprezy dostałem w pełni zrozumiałe korepetycje z mechaniki. I tak jak Ania zamierzam chodzić na korepetycje z kolejnych przedmiotów:)

  • wpis anonimowy Ania (*.devs.futuro.pl) - 04.12.2012 11:32 0 + -

    Potwierdzam pozytywne opinie, które krążą w sieci na temat usług Rafała - korepetycje u niego to optymalnie wydane 40 zł. Egzamin z mechaniki zaliczyłam na 4, choć wcześniej nie kumałam niczego. W tym semestrze wybieram się do Ar Eduprojekt na wytrzymałość materiałową :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hdmtqshcog:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor