ekorki.pl - korepetycje

Miniaturka korepetycje.ekorki.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 1.5 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.korepetycje.ekorki.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Baza korepetycji - 26000 ofert.

Tagi: korepetycje, korepetytorzy, nauka, język angielski, język polski, język niemiecki, język francuski, język włoski, matematyka, historia, chemia, fizyka

Kategorie: 

Komentarze (4)

 • mysza212 1 mysza212 - 10.01.2010 10:30 0 + -

  Witam! Zostałam oszukana przez jednego z ogłoszeniodawców (http://korepetycje.ekorki.pl/46452_korepetycje_finanse_Zielona-Gora_Racula). Początkowo Pan Kamil po przesłaniu pierwszej części gotówki wydaje się być ok i przesyła próbki pracy, jednak po przesłaniu całej umówionej sumy wysyła uszkodzone pliki. Na prośby przesłania dokumentu w innym programie początkowo się zgadza po czym zmienia zdanie i stwierdza, że nic nie będzie wysyłał. Pan Kamil nie dotrzymuje terminów i nie wywiązuje się z wcześniejszych zobowiązań. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TAK JAK JA!!!

 • wpis anonimowy otóż (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 08.02.2009 13:34 +3 + -

  to, niemałe pieniądze wyrzucone w błoto, skuteczność równa zeru...

 • noname 5 noname - 12.01.2009 19:38 +3 + -

  Strona ta jest zbyt mocno nastawiona na reklamy, co utrudnia nawigację po niej.

 • wpis anonimowy marcin (*.eastwest.com.pl) - 07.01.2009 12:27 +3 + -

  Strona przygotowana bardzo starannie i profesjonalnie, kiedyś większość moich uczniów trafiała do mnie właśnie przez tą stronę, ale... Od kilku miesięcy strona nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania w google, co sprawia, że jej skuteczność jest bliska zeru. Pech chciał, że na krótko przed zbanowaniem tej strony przez google wykupiłem tam wyróżnione ogłoszenie na dłuższy okres. Wkrótce okazało się, że wyrzuciłem niemałą sumę w błoto... Pisałem w tej sprawie do administratorów strony, ale nikt nie raczył mi nawet odpisać!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst icxqmoghgu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor