Moje konto
Miniaturka forum-kredytowe.pl

Forum-Kredytowe.pl - oceny kredytów i pożyczek
Fora internetowe

http://www.forum-kredytowe.pl

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Specjalistyczne forum dyskusyjne o kredytach. Kredyty hipoteczne i pożyczki gotówkowe a także inne rodzaje kredytów bankowych. Bezpłatna pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z bankami. Obliczanie zdolności kredytowej i porady kredytowe dla początkujących. Metody wyjścia z pętli długów poprzez restrukturyzacje warunków kredytów i negocjacje z bankami.

Tagi: kredytkredytybankipożyczkinieruchomościkredyty mieszkaniowekredyty hipotecznekredyty gotówkoweopiniekredyty konsolidacyjnedługi

Oceń i skomentuj - Forum-Kredytowe.pl - oceny kredytów i pożyczek

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst wlkvendpbz:

 • Sporo ciekawych i przydatnych porad.

  0 + -
 • Na Forum Kredytowym udzielają się głównie pośrednicy z firm doradczych, majacy dostęp do kalkulatorów którymi posługują się wszystkie banki w Polsce. inne strony, które najczęściej zawierają masę błędów i nieaktualnych informacji. Forum-kredytowe.pl to najlepsze miejsce w polskim Internecie jeśli chodzi o kredyty hipoteczne.

  0 + -
 • Wg mnie to najlepsze forum kredytowe w polskim internecie. Mnóstwo fachowych porad i komenarzy ludzi z branży kredytowej. Opinie kredytobiorców, którzy mieli juz stycznośc z oferta danego banku. W ten sposób można sprawdzić czy w ofertach banków na kredyty hipoteczne nie ma żadnych haczyków, a oprocentowanie podawane to rrso (rzeczywiste) a nie nominalne bez prowizji i ubezpieczeń.

  0 + -
 • Sporo przydatnych informacji można tutaj znaleźć, dodatkowo online doradcy kredytowi robią symulacje zdolności kredytowej. Czyli bez wychodzenia z domu można sprawdzić na jak wysoki kredyt hipoteczny czy też gotówkowy możemy w danym banku liczyć.

  0 + -
 • Bardzo pomocne forum o kredytach. Przede wszystkim merytoryczne.

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Fora internetowe


Forum-Kredytowe.pl - oceny kredytów i pożyczek - podobne strony