Adwokat Wojciech Szpara

Miniaturka adwokat-woj-szpara.firmy.net

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.9 (ocen: 10)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://adwokat-woj-szpara.firmy.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Witryna internetowa opisująca kancelarię adwokacką, specjalizującą się w prowadzeniu spraw karnych. W katalogu usług można znaleźć przydatne informacje dotyczące różnego rodzaju taktyk adwokackich, rodzaju i sensu wnoszenia poszczególnych pism procesowych oraz wyjaśnienia pojęć prawniczych. Zwrócono uwagę w szczególności na udział adwokata w śledztwie i dochodzeniu.

Tagi: adwokaci, kancelaria adwokacka, dębica, zażalenie, sąd, prokuratura, odwołanie, dochodzenie roszczeń, sprawy karne

Gdzie: Dębica

Kategorie: 

Statystyki: Strona adwokat-woj-szpara.firmy.net ma 13482 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 164 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (96.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (1%), Wielka Brytania (0.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16.5%), Poznań (3.9%), Wrocław (3.8%), Łódź (2.4%), Szczecin (2.2%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 1272 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Guru (*.dynamic.mm.pl) - 18.04.2011 14:59 0 + -

    Mi pasuje:) Grafiką bym się tak bardzo nie przejmował. W końcu w takich stronach nie chodzi o szatę graficzną. Gdyby zmienić kolory na żywsze dostałbyś oczopląsu.

  • wpis anonimowy Klapacjusz (*.star.net.pl) - 11.10.2010 17:40 0 + -

    Jak na stronę firmową rzeczywiście wysoko zaszła. O treści się nie wypowiem bo się nie znam. Grafika mi się nie podoba. Zmieniłbym kolorki na bardziej żywe. Czy prawo musi być ponure? Dlaczego to jakieś takie smutne?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wdgymeqwce:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor