Moje konto
Miniaturka https://www.organisciak.pl/

Adwokat Maciej Organiściak
Doradztwo prawne

https://www.organisciak.pl/

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Macieja Organiściaka zajmuje się profesjonalną obsługą osób fizycznych i osób prawnych. Lata praktyki i doświadczenia zawodowego pozwalają na skuteczne i rzetelne reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz urzędami. Kancelaria oferuje swoje usługi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i karnego. Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnego doradztwa w powyższych sprawach zarówno w formie porady stacjonarnej jak i zdalnej. Na co dzień zespół kancelarii Macieja Organiściaka świadczy usługi na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, nie ma jednak przeszkód w prowadzeniu spraw w innych miastach.

Lokalizacja: Łódź

Tagi: adwokaciprawokancelariałódźkancelaria adwokackausługiradca prawny

Oceń i skomentuj - Adwokat Maciej Organiściak

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst qhkwsefgpx:

  • Świetny prawnik. Prowadził moją sprawę o zapłatę i wyszło bardzo dobrze.

    0 + -
  • Bardzo polecam - szybka i fachowa pomoc, bez zbędnych komplikacji, w przystępnej cenie. Byłem już dwukrotnie u adwokata Organiściaka i zawsze potrafił mi celnie doradzić.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Doradztwo prawne


Adwokat Maciej Organiściak - podobne strony