Świdnik na kartach historii

Miniaturka historia.swidnik.net

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 5)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.historia.swidnik.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: "Świdnik na kartach historii" to projekt realizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Forum Świdnika, Urząd Miasta Świdnik oraz Starostwo Powiatowe w Świdniku we współpracy ze świdnickimi placówkami edukacyjnymi. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości historycznej wśród mieszkańców Świdnika oraz regionu o ich lokalnym otoczeniu.

Tagi: świdnik, wsk, motocykl, solidarność, 1939, lotnisko

Gdzie: Świdnik

Kategorie: 

Statystyki: Strona historia.swidnik.net ma 969824 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 28110 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Lublin (32%), Swidnik (17.5%). Do strony kieruje 16 odnośników.

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy mieszkanka (*.play-internet.pl) - 01.03.2011 10:25 0 + -

    Ja bardzo przepraszam,ale te pozytywne opinie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.Zwracam uwagę, że propaganda sukcesu już dawno minęła.Aktualnie są problemy np.z ulicą M.Kopernika i ze spółdzielnią mieszkaniową,która nie robi nic,żeby byc dla mieszkańców.Szczególnie się zawzięła na blok nr20 i poniżej.Nie pielęgnuje administracja drzew ani dróg.Horror jak jak się zacznie wiosna i ptaki zaczną srac na mieszkańców i ich samochody.Można przecież zrobic parking na rzadko używanym boisku.Wytnijcie wreszcie te drzewa przy Kopernika w dół i trzeba skasowac te przejazdy samochodów prrzez tak wąską uliczkę!!!!

  • wpis anonimowy Anna (*.marsoft.net) - 27.01.2009 22:01 +2 + -

    Strona super. Wiele wspomnień, wzruszeń a przy tym i czas spędzony przy Internecie rodzinnie i z pożytkiem. Gratuluję autorom! Oby tak dalej! Pozdrawiam mieszkańców Świdnika i okolic oraz jego zwolenników.:)

  • laszlo 1 laszlo - 25.01.2009 15:50 +4 + -

    Strona nie tylko dla mieszkańców Świdnika. Zebrane materiały fotograficzne, opisy oraz wspomnienia pokazują jak po II wojnie światowej na przestrzeni 55 lat powstało nowe miasto wokół budowanego zakładu lotniczego. Ciekawe materiały znajdą na niej również miłośnicy historii lotnictwa, gdyż historia tego miejsca sięga czasów przedwojennych kiedy zbudowano tu szkołę pilotów. Świetna robota autorów!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst namkdfoukq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor