e-Poniatowa.pl

Miniaturka e-poniatowa.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 9)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.e-poniatowa.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: e-Poniatowa.pl jest serwisem informacyjnym mieszkańców Poniatowej, małego miasteczka położonego w południowo-wschodniej części kraju. Głównym celem jest promocja Poniatowej w sieci, ukazywanie jej walorów przyrodniczych oraz turystycznych, promowanie różnego rodzaju inicjatyw społecznych a także branie czynnego udziału w upiększaniu i udoskonalaniu miasta.

Tagi: poniatowa, lubelskie, przyroda, turystyka, informacje, aktualności, wydarzenia

Gdzie: Poniatowa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • misiop 3 misiop - 26.06.2009 12:18 +14 + -

    Super źródło informacji z miasta. Takich informacji jakich nie znajdziemy na stronie urzedu miejskiego. Teoretycznie więcej możnaby pisać, jednak z tego co pisze na forum administracja - potrzebują na gwałt ludzi z całej Poniatowej aby dokładnie oddać klimat miasta i tego co się w nim dzieje, dlatego tez apeluję za nich - pomóżcie im !!! Strona godna polecenia. POLECAM i daję 6 !!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst aeoeylqqij:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor