II Wojna Światowa

Miniaturka wwii.valkiria.net

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://wwii.valkiria.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis poświęcony historii II wojny światowej. Prezentuje m.in.: historyczne kampanie i bitwy, wydarzenia politycznej areny lat 30. i 40., biografie słynnych postaci, sprzęt bojowy największych armii, recenzje książek, gier, i filmów o tematyce wojennej i militarnej.

Tagi: ii wojna światowa, hitler, stalin, churchill, roosevelt, sikorski, mussolini, wehrmacht, luftwaffe, u boot, wojsko polskie

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona wwii.valkiria.net ma 926046 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 15283 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (65% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak es (8.3%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (22.8%), Legnica (10.7%), Bydgoszcz (8.9%), Kraków (4.8%), Poznań (4.8%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.2s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "II Wojna Światowa". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zrfpabxitc:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor