The Tower - kursy językowe Warszawa

Miniaturka thetower.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.thetower.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: The Tower to doświadczony partner w organizacji szkoleń językowych - uczy w ministerstwach, korporacjach, ambasadach. Na kursach językowych otwartych uczy się semestralnie ponad 1500 osób. Kadra ponad 250 lektorów, 40 własnych sal szkoleniowych, silne zaplecze metodyczne.

Tagi: kursy językowe, angielski, warszawa, szkoły językowe, business english, szkolenia unijne, język angielski

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Marzena K (*.internetdsl.tpnet.pl) - 11.03.2009 14:52 0 + -

    Zdecydowanie odradzam tę szkołę. Zajęcia to kwestia indywidualna, ale sama organizacja daje bardzo wiele do myślenia. Zapisałam się na kurs, podpisałam umowę, przypisano mnie do grupy, zapłaciłam całość za kurs i... zostałam z ręką w nocniku. Gdy przyszłam po wejściówkę okazało się, że na moje miejsce został wprowadzony ktoś inny, a mi kazano czekać na utworzenie nowej grupy, która nigdy nie powstała. Przez szkołę jestem zasypywana spamem, ale ważny mail, który podobno był do mnie wysłany - nigdy nie dotarł. Panie, które miały do mnie na pewno oddzwonić - nigdy nie oddzwaniały. Ogólnie - dramat!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cebavzvfrq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor