Moje konto
Miniaturka https://poligrafer.eu

Poligrafer.eu
Nauka i Edukacja

https://poligrafer.eu

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Certyfikowany ekspert badań wariograficznych oferuje usługi badawcze na terenie całej Polski. Jego specjalizacja to badania psychofizjologiczne, które umożliwiają wykrywanie kłamstw w różnego rodzaju sytuacjach. W ramach oferty badawczej znajdują się badania wykonywane w oparciu o wykrywacz kłamstw, co pozwala na uzyskanie precyzyjnych i rzetelnych wyników. Badania wariograficzne są szczególnie przydatne w rozwiązywaniu spraw gospodarczych, kadrowych, zdrad czy detektywistycznych. W przypadku spraw gospodarczych, badania wariograficzne pozwalają na weryfikację wiarygodności przekazywanych informacji, co umożliwia wykrycie nieprawidłowości lub oszustw.

Tagi: wariografpoligraf

Oceń i skomentuj - Poligrafer.eu

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst gqrwwoduuw:

  • Byłem z żoną na badaniu, wyszło że nie kłamie, jednak mam dowód że jedno pytanie krytyczne i odpowiedź na nie jest niezgodne z prawdą, potem okazało się że żona mnie zdradza,na co wskazywało przed badaniem, dlatego co do badania mam wątpliwości

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Nauka i Edukacja


Poligrafer.eu - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również