Moje konto
Miniaturka https://studiowariograf.pl

Studio Wariograf Robert Kostrzewa
Nauka i Edukacja

https://studiowariograf.pl

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Wykonuję badania na terenie całego kraju. Mogę przeprowadzić badanie wariografem w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Suwałkach, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Toruniu, Zakopanem, Jeleniej Górze, Bielsku Białej, Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie, Zielonej Górze i innych miastach wojewódzkich. Gwarantuję jakość zgodną z obowiązującymi standardami. Jeśli chcesz wiedzieć czy wariograf wykryje zdradę, czy da się oszukać wariograf albo czy wariograf działa, zadzwoń lub napisz, a rozwieję Twoje wszelkie wątpliwości. Wybierz sprawdzonego eksperta i nie daj szansy przypadkowi. Prawda jest na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja: Warszawa

Tagi: wariografpoligrafwykrywacz kłamstw

Oceń i skomentuj - Studio Wariograf Robert Kostrzewa

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst wtbifwvaem:

  • Polecam pełen profesjonalizm. Wszystko wytłumaczone jak działa sprzęt na czym polega badanie. Jestem bardzo zadowolona i polecam pana Roberta. Dziękuję i pozdrawiam

    0 + -
  • Odnosząc się do niestosownego komentarza Pana Lucjana. Otóż, wprawdzie zauważył Pan, i słusznie nazwał to pokazem. Ale mimo to nie odróżnia Pan rzeczywistości od medialnego show. W istocie, tak nie wygląda prawdziwe badanie, i każdy rozsądny człowiek to widzi. Tak samo jak film, to nie jest rzeczywistość, chyba że to też tak Pan odbiera. Tak więc, w trosce o Pana informuję, że Supermena nie ma. Ludzie nie latają, proszę takich filmów nie brać na serio, a już na pewno nie próbować powtórzyć. Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem. Czasami jednak wiek przychodzi sam.

    0 + -
  • Chwali się Pan,że należy do PTBP,ale zielonego pojęcia nie ma Pan o badaniach. W badaniach tych obowiązują pewne standardy, które każdy poligrafer powinien przestrzegać Żaden poligrafer w ten sposób jak Pan by badania nie przeprowadził, bo by się ośmieszył. Zrobił Pan parodię z badania. Takie badania w Polsce prowadzone przez doświadczonych ekspertów już od 1968r przyczyniły się do wyjaśnienia wielu spraw kryminalnych, zabójstwa, kradzieże broni, czy inne sprawy przestępcze. Sądzę,że do Pana to dotarło, i powinien Pan przeprosić za ten niefortunny pokaz.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Nauka i Edukacja


Studio Wariograf Robert Kostrzewa - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również