Moje konto
Miniaturka biznesforum.pl

BiznesForum.pl - serwis biznesowy
Biznes i Ekonomia

http://www.biznesforum.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

BiznesForum.pl to miejsce dla osób prowadzących działalność gospodarczą, małą firmę, szukających pracy lub zleceń. Na stronie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, porozmawiać ze specjalistami, przedstawić swoją opinię i wymienić poglądy, dowiedzieć się w jakim banku ulokować pieniądze lub gdzie wziąć kredyt, jaki podatek wybrać i w co inwestować, jak i co importować.

Kategorie:

Lokalizacja: Trzebinia

Tagi: biznesforume biznesplanzarabianiefirmapracazleceniaprzetargipodatkiprzez internettymczasowamarketinginwestycjereklamarozwój

Oceń i skomentuj - BiznesForum.pl - serwis biznesowy

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst fkcdpdobap:

 • Dobre forum, jedyne bez trolli.

  0 + -
 • Jedyne takie forum, ma swój klimat.

  0 + -
 • ograniczenia są dla nowych użytkowników, starsi doświadczeni posiadają więcej praw, a ich posty są dodawane automatycznie, forum ciągle się rozwija jak i zaczyna iść w dobrym kierunku :)

  0 + -
 • Przed opublikowaniem posta musi on zostać zatwierdzony przez moderatora, co utrudnia dyskusję na forum. Rozumiem zatrzymywanie do moderacji komentarzy do artykułów, ale jeśli stosuje się to przy postach na forum to jest to jakieś nieporozumienie.

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Biznes i Ekonomia


BiznesForum.pl - serwis biznesowy - podobne strony