Lancut.org - forum miasta Łańcut

Miniaturka forum.lancut.org

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.forum.lancut.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nieoficjalne forum miasta Łańcut - problemy mieszkanćów, wydarzenia, pomysły, imprezy.

Tagi: łańcut, zamek, park, turystyka, festiwal, kartki

Gdzie: Łańcut

Kategorie: 

Statystyki: Strona forum.lancut.org ma 1828383 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 27467 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Otwock (10%), Suwałki (9.2%), Warszawa (9.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 336 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.7s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Mieszkaniec łąńcuta (62.93.43.*) - 23.03.2012 08:58 0 + -

    Dzień dobry, witam bardzo serdecznie. Niestety piszę z przerażeniem iż w tym roku MDK w Łańcucie odwołuje Międzynarodowy Dzień Tańca. To jedno ze świąt charakterystycznych dla Łańcuta, w tym dniu wielu turystów odwiedzało nasze miasto, nic dziwnego! Piękne przemarsze ulicami miasta radosnych tancerzy, wspaniały koncert, defilada ulicami miasta! Dlaczego zapadła taka decyzja? Dlaczego MDK odwołał Dzień Tańca? To przecież tradycja Łańcuta juz od kilkunastu lat! Dlaczego rezygnujemy z tak wspaniałych przedsięwzięć?! W imię czego odbiera się tancerzom i mieszkańcom tak wpaniałe widowisko?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dwskrpupky:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor