Moje konto
Miniaturka forum.lancut.org

Lancut.org - forum miasta Łańcut
Fora internetowe

http://www.forum.lancut.org   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Nieoficjalne forum miasta Łańcut - problemy mieszkanćów, wydarzenia, pomysły, imprezy.

Lokalizacja: Łańcut

Tagi: łańcutzamekparkturystykafestiwalkartki

Statystyki: Strona forum.lancut.org ma 1828383 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 27467 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Otwock (10%), Warszawa (9.2%), Suwałki (9.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 336 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.7s (szybko).

Oceń i skomentuj - Lancut.org - forum miasta Łańcut

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst gfzmfkcwes:

  • Mam pytanie, kiedy radni pomyślą o przejściu dla pieszych koło poczty. Przecież po ostatnich pomysłach PiSu o pierwszeństwie pieszych to przejście blokuje cały Łańcut. Już dawno powinny być tutaj światła albo pomarańczowy w godzinach szczytu

    0 + -
  • Dzień dobry, witam bardzo serdecznie. Niestety piszę z przerażeniem iż w tym roku MDK w Łańcucie odwołuje Międzynarodowy Dzień Tańca. To jedno ze świąt charakterystycznych dla Łańcuta, w tym dniu wielu turystów odwiedzało nasze miasto, nic dziwnego! Piękne przemarsze ulicami miasta radosnych tancerzy, wspaniały koncert, defilada ulicami miasta! Dlaczego zapadła taka decyzja? Dlaczego MDK odwołał Dzień Tańca? To przecież tradycja Łańcuta juz od kilkunastu lat! Dlaczego rezygnujemy z tak wspaniałych przedsięwzięć?! W imię czego odbiera się tancerzom i mieszkańcom tak wpaniałe widowisko?

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Fora internetowe


Lancut.org - forum miasta Łańcut - podobne strony