Gunther-Polska - bramy przemysłowe, automatyka gfa

Miniaturka gunther-polska.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://gunther-polska.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Gunther-Polska to wyłączny dystybutor Günther-Tore Systems GmbH na ternie Polski. Oferuje: przemysłowe bramy rolowane, bramy segmentowe, bramy harmonijkowe, kraty rolowane, bramy do komór śrutowniczych oraz bramy dla suwnic. Gunther-Polska zajmuje się również projektowaniem, wykonawstwem i montażem wielkogabarytowych bram segmentowych i bram rolowanych. Dla klienta indywidualnego oferuje markowe bramy segmentowe do garażu w wielu kolorach i okleinach drewnopodobnych. Jest bezpośrednim importerem przemysłowych napędów i sterowań do bram marki GfA Elektromaten. Gunther-Polska świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram na terenie całego kraju.

Tagi: bramy przemysłowe, bramy rolowane, bramy segmentowe, bramy harmonijkowe, kraty rolowane

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Zdzichu (*.ice-net.pl) - 25.04.2014 08:53 0 + -

    pomogli mi w doborze napędu od GFA. Dobrali napęd do bramy segmentowej SI oraz sterowanie TS 970, wszystko hula bez problemu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dwovbvjwqh:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor