Ab Investing Sp. z o.o. - dofinansowanie, upadłość, likwidacja firmy

Miniaturka abinvesting.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.abinvesting.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zespół Ab Investing posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach prawa handlowego, jak i w zarządzaniu ich aktywami. Oferuje, między innymi, dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji finansowej, co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Tagi: kupię spółkę, upadłość spółki, doradztwo, consulting

Gdzie: Cała Polska

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Ewa (*.31.ftth.classcom.pl) - 10.04.2014 07:05 0 + -

    Dobrą stroną tej , firmy jest kompetentny zespół , Panów wiedza i doświadczenie jest bardzo rozległa .Proponują alternatywne rozwiązania biznesowe choćby finansowanie długiem,dofinansowanie a w skrajnych przypadkach przygotowanie firmy do postępowania upadłościowego oraz naprawczego. Zadzwoniłam z ciekawości bo być może w niedługim czasie skorzystam z usług owej firmy. Panowie nie są teoretykami lecz praktykami prowadząc tą działalność , odpowiedzieli mi na wszystkie nurtujące mnie pytania . Ogólne wrażenie b/d pozdrawiam Ewa

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst umnqvifnvr:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor