Recompensa Partner Odszkodowania

Miniaturka odszkodowania24h.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.odszkodowania24h.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Recompensa Partner Odszkodowania zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym dochodzeniem odszkodowań wszelkiego rodzaju nieszczęśliwych zdarzeń, których efektem jest szkoda osobowa lub majątkowa: odszkodowanie, zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, renta. Firma świadczy pomoc w odzyskiwaniu należnego odszkodowania osób poszkodowanych z ubezpieczenia OC sprawcy, NNW, ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczeń majątkowych, jak ubezpieczania AC, ubezpieczenie mieszkania itp.

Tagi: odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, błędy lekarskie, odszkodowania medyczne, dochodzenie odszkodowań

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Robert (*.play-internet.pl) - 13.05.2014 12:43 0 + -

    Odszkodowanie z OC w Gdańsku tylko z Recompensa Odszkodowania. Polecam wszystkim, którzy chcą dochodzić odszkodowania. Rzetelna i profesjonalna firma, miła obsługa, uczciwa współpraca i niewygórowana prowizja. Nie warto samemu się męczyć z ubezpieczycielem. Szkoda czasu...ale tego przekonałem się na własnej skórze. Dziękuję za pomoc Panie Tomaszu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dmqkedpxcu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor