Clarc Kursy Zawodowe

Miniaturka kursy-zawodowe.net

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://kursy-zawodowe.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Ośrodek Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie zaprasza na kursy na operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Słuchaczami są pracownicy zakładów oraz bezrobotni, kierowani przez Urząd Pracy i O.P.S., a także inne osoby chcące podwyższyć swoje kompetencje zawodowe, myślące o zmianie zawodu czy też pracy. Celem kursów jest przygotowanie do uzyskania uprawnień operatora koparek, koparko-ładowarek, żurawi samojezdnych, walców drogowych, spycharek, ładowarek, zagęszczarek oraz ubijarek, młotów udarowych, pił do ścinki drzew i wielu innych. Kursy prowadzone są w oparciu o program nauczania Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Tagi: szkolenia operatorów żurawi, kursy zawodowe, kursy dla pracowników, kujawsko pomorskie, zachodniopomorskie

Gdzie: Szczecin

Kategorie: 

Statystyki: Strona kursy-zawodowe.net ma 9695140 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 1 odnośnik.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Clarc Kursy Zawodowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst mmlizuajok:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor