Pravnik

Miniaturka pravnik.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.3 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.pravnik.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis Pravnik to platforma e-learningowa wspomagająca naukę do egzaminów na aplikacje prawnicze. Idea serwisu polega na generowaniu przez system pytań i propozycji odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi przez użytkownika system sprawdza jej poprawność, wskazuje podstawę prawną, a także tworzy harmonogram powtórek przerabianego materiału (w oparciu o tzw. krzywą zapominania). Ponadto w serwisie dostępne są również bieżące informacje o egzaminach, terminach, miejscu składania wniosków, a także wykazy obowiązujących na egzaminach aktów prawnych.

Tagi: testy na aplikacje

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Iga (*.play-internet.pl) - 22.09.2013 16:11 0 + -

    serwis nie działa. pojawia się komunikat "No site configured at this address" - MASAKRA!!!!na prawdę korzystałąm z tego serwisu powtarzając przed egzaminem. A tu na tydzień przed przestał działać! i kto mi teraz zwróci za to pieniądze!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dmziqicwda:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor