Klaudia sp. z o.o.

Miniaturka klaudia.eu

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.klaudia.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Klaudia sp. z o.o. jest producentem instalacji igłofiltrowych oraz dystrybutorem pomp i agregatów pompowych. Specjalizując się w rozwiązaniach dla odwadniania firma dostarcza igłofiltry, agregaty pompowe do igłofiltrów, odwadniania i ścieków, pompy zatapialne, szlamowe, głębinowe. Rozwijana jest także oferta pomp przemysłowych. Firma na terenie całego kraju świadczy także usługi w zakresie wynajmu pomp, agregatów pompowych, igłofiltrów, pomp zatapialnych i pomp specjalistycznych. Dodatkową specjalizacją są dostawy pomp powodziowych dla straży pożarnej i instytucji budżetowych. Dla dostarczanych urządzeń zapewniany jest serwis i części zamienne.

Tagi: igłofiltry, agregaty pompowe, pompy zatapialne, pompy do igłofiltrów, odwadnianie

Kategorie: 

Statystyki: Strona klaudia.eu ma 8359586 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 49 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Klaudia sp. z o.o.". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wleuelmwmq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor