Image - opieka nad grobami

Miniaturka image-szczecin.pl.tl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.image-szczecin.pl.tl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Całoroczna opieka nad grobami na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Dokumentacja fotograficzna wykonywana przed i po usłudze, wysyłana na e-mail klienta. Obsługa rocznic i okresów świątecznych.

Tagi: opieka nad grobami szczecin, sprzątanie grobów, czyszczenie nagrobków, pielęgnacja roślin, znicze, kwiaty, stroiki, opieka stała

Gdzie: Szczecin

Kategorie: 

Statystyki: Strona image-szczecin.pl.tl ma 44855 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 940 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (73.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Chiny (5.1%), Dania (4.2%), id (3%), Indie (2.3%), ro (1.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.9%), Wrocław (7.2%), Kraków (6.5%), Pekin (4%), Gliwice (3.4%). Do strony kieruje mało, bo tylko 3 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.5s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Image - opieka nad grobami". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fprlncpzlv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor