MakoLab S.A

Miniaturka makolab.net

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.makolab.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: MakoLab S.A. to firma informatyczna notowana na rynku New Connect GPW. Od ponad 20 lat dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania IT. W tym celu wykorzystuje najnowsze technologie internetowe, webowe i mobilne. Działalność MakoLab jest podzielona na: Web Media - tworzenie portali www i e-commerce, ich obsługę oraz działania marketingowe w tym SEO/SEM, Business Solutions - autorskie rozwiązania do zarządzania procesami i Science - sprzedaż oprogramowania dla sektora naukowego i przemysłowego.

Tagi: usługi informatyczne, aplikacje facebook, pozycjonowanie stron, reklama w internecie, agencja interaktywna

Gdzie: Łódź

Kategorie: 

Statystyki: Strona makolab.net ma 797168 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 11407 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (91.8% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Łódź (78.4%). Do strony kieruje mało, bo tylko 3 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "MakoLab S.A". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iudxzlifjn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2022 Gwiazdor