Moje konto
Miniaturka geminiauto.bydgoszcz.pl

Gemini Auto Max Serwis
Warsztaty samochodowe

http://www.geminiauto.bydgoszcz.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Warsztat samochodowy z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie motoryzacji. Pełny zakres usług: naprawy bieżące, mechanika ogólna wszystkich marek samochodów, naprawy główne silników, elektronika i elektryka pojazdowa, diagnostyka komputerowa (głównie grupy VW), serwis klimatyzacji (uzupełnianie klimatyzacji, odgrzybianie, sprawdzanie szczelności), montaż i serwis instalacji gazowej, naprawy blacharsko-lakiernicze.

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tagi: mechanika pojazdowaserwis samochodowy bydgoszczserwis klimatyzacjiauto gazmyjnia samochodowa

Oceń i skomentuj - Gemini Auto Max Serwis

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst arwvhbcich:

  • W centrum Bydgoszczy dwóch bliźniaków prowadzi rewelacyjny warsztat samochodowy z dobrym sprzętem diagnostycznym. Ci ludzie znają się na rzeczy. Doradzą, naprawią samochód i nie wyczyszcza portfela, jak to potrafią inni. Naprawiam u nich samochód od dawna i jeszcze się nie zawiodłem. Serwisuję u nich klimatyzację, odgrzybiam i nabijam czynnikiem. Od czasu do czasu wpadam do nich na myjnię ręczną bo zakupili dobry sprzęt Karchera, a chłopacy bardzo się starają no i cena bardzo niska. Trudno o dobry warsztat z którym można związać się na lata, dlatego polecam wszystkim, którzy jeszcze do nich nie trafili.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Warsztaty samochodowe


Gemini Auto Max Serwis - podobne strony