Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Miniaturka handlowa.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 2.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.handlowa.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona przedstawia przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, zarządzanie. WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja.

Tagi: studia, wyższa szkoła, uczelnia, studia podyplomowe, studia licencjackie, studia magisterskie

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona handlowa.eu ma 792454 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 14370 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (43.9%), Wałbrzych (12.2%). Do strony kieruje 69 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.8s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ogmuojiwad:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor