Abecadło Finansów Osobistych

Miniaturka abecadlo.info

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.abecadlo.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Blog inwestora, opisującego własne posunięcia inwestycyjne i przemyślenia. Autor, zarządzając własnymi środkami, stara się uzyskać możliwie wysoką stopę zwrotu, w długim terminie znacznie powyżej depozytów bankowych, nie ponosząc zbędnego ryzyka. Pieniądze są lokowane w większość ze znanych klas aktywów, głównie w akcje, uzupełnione walutami, kontraktami na indeksy i opcjami.

Tagi: inwestowanie, oszczędzanie, giełda, opcje, kontrakty terminowe, forex, derywaty, strategie inwestycyjne, akcje, obligacje, lokaty, surowce, miedź, wig20

Gdzie: Cała Polska

Kategorie: 

Statystyki: Strona abecadlo.info ma 5136830 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. W Polsce jest to 62422 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (64.7%). Do strony kierują 22 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Abecadło Finansów Osobistych". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst sciloavhxa:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor