Psia Kość

Miniaturka hotel-dla-psow.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.hotel-dla-psow.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Hotel dla psów i kotów "Psia Kość" oferuje całodobową opiekę, różnorodne wyżywienie dostosowane odpowiednio do każdego czworonoga, opiekę weterynaryjną 24h/dobę, możliwość dowozu zwierząt i tresury.

Tagi: hotel dla kotów, hotel dla zwierząt

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Agnieszka (*.ghnet.pl) - 09.05.2010 15:28 0 + -

    Zgadzam się z opinią Moniki. Ten hotel to nieporozumienie. Małe boksy, brak wybiegu. Może 15 lat temu spełniał jakieś standardy, teraz już nie. To takie typowe schronisko, które moim zdaniem nie zasługuje na miano hotelu dla zwierząt.

  • wpis anonimowy Monika (*.home.aster.pl) - 29.03.2010 11:03 0 + -

    Witam serdecznie! Zostawiłam ostatnio suczkę w tym hotelu na ponad tydzień, ponieważ przeczytałam o nim dobre opinie. Ale te opinie musiał chyba zamieścić sam właściciel tego hotelu..! Jestem szczerze zawiedziona. Suczkę odebrałam w złym stanie. Bardzo śmierdziała, była osowiała, a kiedy wróciła do domu wręcz rzuciła się na jedzenie i picie. Mam doświadczenie z różnymi hotelami i tylko ten tak mnie rozczarował z innych hoteli piesek wracał szczęśliwy i najedzony... Suczka dochodziła dwa dni do siebie! Z Przykrością muszę to stwierdzić ale ten hotel to jest masówka, bardziej przypomina mi azyl niż hotel dla psów

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst uznvbvouoq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor