Super Express USA

Miniaturka seusa.info

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://seusa.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Super Express USA to polonijna gazeta codzienna wydawana w Nowym Jorku dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Codzienne wiadomości z USA, Polski i świata, porady imigracyjne, poradniki oraz przewodniki po USA i strony turystyczne. Serwis seusa.info został zbudowany z myślą zarówno o Polakach, którzy żyją w USA jak i tych, którzy przyjeżdżają do Stanów w celach turystycznych.

Tagi: zakupy w usa, polonia

Kategorie: 

Statystyki: Strona seusa.info ma 242722 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 81399 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak USA (94.3%), Polska (4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Nowy Jork, NY, US (93.1%), Warszawa (1%). Do strony kierują 74 odnośniki.

Czas ładowania strony: 5.0s (wolno).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Jola (*.icpnet.pl) - 29.02.2012 08:28 0 + -

    Bardzo jest mi przydatny gdy przebywam w NY,już za parę dni znowu tam będę:))

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cbxkfqkgug:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor