AR-System

Miniaturka ar-system.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ar-system.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: AR-System zajmuje się dystrybucją sprzętu radiokomunikacyjnego. W asortymencie CB radia, radiostacje KF/ UKF/ VHF, radia PMR, anteny i akcesoria stosowane w radiokomunikacji takich firm jak: Midland, Alan, President, TTI, Maycom, Cobra, Maas, Intek, Magnum, Omega, Wilson, Hustler, Lemm,Walor, Sirtel, Sirio, Farun, Yaesu, Kenwood, Icom, Motorola, Drake, MFJ, Diamond.

Tagi: cb radio, anteny, radio, uniden, president, intek, yaesu, kenwood, icom, diamond, lafayette, sirio, lemm, aristo, mio, navroad

Gdzie: Ostrów Wlkp

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Ostrowianin (*.promax.media.pl) - 01.09.2009 16:46 0 + -

    Zakupiłem u nich w sklepie w Ostrowie radio Alan 101, oraz antenkę Hustler IC-100. Po trzech miesiącach okazało się, że jestem słyszalny w promieniu 15 m. Radio sprawdzili, było wszystko OK. Z anteną był problem, sprzedawca Ar System stwierdził, że kabel jest wyrwany, ale niestety nie potrafił stwierdzić w którym miejscu. Dodam, że antenka jak została przez nich zamontowana, tak stała, żadnego przestawiania, ani nic. Oczywiście stwierdził, że gwarancja nie obejmuje wyrwanego kabla, a on się nie podejmie naprawy, bo mu się nie opłaca 2h nad nią spędzić. Nie polecam tego sklepu, kierują się zasadą - sprzedać towar, a później klient nic nie znaczy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fcskocqttw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor