Salon Kosmetyczny Ewa Skierniewice

Miniaturka salon-ewa.com

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.salon-ewa.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Salon kosmetyczny Ewa wykonuje zabiegi laserem IPL, falami radiowymi, promieniami Infra Red, makijaż permanentny, mikrodermabrazję, masaż próżniowy BodyHealth, przedłużanie rzęs i inne. Posiada własny autoklaw do sterylizacji narzędzi.

Tagi: laser ipl, mikrodermabrazja, makijaż permanentny, kosmetyczka

Gdzie: Skierniewice

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy salon ewa (91.214.1.*) - 16.03.2010 20:51 0 + -

    IPL (Intense Pulse Light), czyli impulsowe źródło światła to technologia zaliczana do rodziny laserów choć nie jest laserem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Różnica polega na tym, że światło lasera jest skoncentrowaną wiązką światła o określonej długości fali a IPL emituje szerokie spektrum niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromofory zawarte w tkankach (melanina, hemoglobina). Odpowiednia do danej terapii długość fal świetlnych, uzyskiwana jest za pomocą specjalnych wymiennych filtrów wmontowanych w lampę emitującą wiązkę świetlną, odcinających długości fal poniżej wartości zastosowanego filtra. Technika ta umożliwia wszechstronne zastosowanie IPL do:zamykania naczynek, likwidacji przebarwień, usuwania owłosienia,fotoodmładzania skóry. Działanie IPL zgodne jest z powszechnym na całym świecie trendem w dziedzienie medycyny estetycznej. By móc osiągać jak najlepsze efekty zachowująć jak najmniejszą inwazyjność zabiegów.

  • wpis anonimowy zdegustowana (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 22.01.2010 15:50 0 + -

    IPL to nie jest laser, czemu oszukuje się klientów?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst phgkbftclu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor