al-mara

Miniaturka al-mara.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 10)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.al-mara.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Szkoła tańca oferuję naukę na róznych poziomach zaawansowania. Kursy tańca brzucha oraz jego odmian jak również salsa, hip-hop, flamenco.

Tagi: taniec, nauka, kursy tańca, zabawa, belly dance, szkoła tańca

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Komentarze (5)

 • wpis anonimowy anonim (*.ssp.dialog.net.pl) - 11.11.2010 22:41 0 + -

  Droga Jully , albo nie rozumiesz różnicy między zespołem a szkołą tańca, albo jesteś rozgoryczona, że tańczysz nie dość długo i nie dość dobrze aby występować w roli tancerki należącej do ZESPOŁU. To jest szkoła tańca, która uczy Cię tańczyć, jeśli masz ochotę możesz wziąć udział w pokazach aby obyć się z publicznośćią i sceną. Ciesz się, że nie płaciłaś za samą możliwość występu jak często bywa w innych szkołach. Naprawdę myślisz, że ktoś będzie Ci udzielał za darmo lekcji tańca a potem płacił za udział w pokazach? Nawet zawodowe tancerki, zarabiające tańcem płacą za zajęcia/ warsztaty na których doskonalą swój warsztat taneczny. Zapewne nkt Cię nie zmuszał do ciężkiego tyrania na pokazach aby zapewnić byt właścicielce szkoły. Pomyśl trochę dziewczyno i poszukaj organizacji charytatywnej, która nauczy Cie tańczyć a potem będzie jeszcze załatwiać występy.

 • wpis anonimowy Szkoła Tańca Al Mara (*.play-internet.pl) - 11.11.2010 21:47 0 + -

  SZKOŁA TAŃCA RENN ZESPÓŁ TANIEC BRZUCHA - choreografie - Grupa reprezentacyjna Szkoły Tańca RENN przygotowywana do występów wewnętrznych i zewnętrznych KOSZT 118 ZŁ - miesiąc zajęć Szkoła organizowała-nie wiem czy nadal organizuje, fiesty z pokazami uczennic, jesli któraś chciała wystąpic, musiała zapłacić "wspisowe" za możliwość udziału w pokazie, WSTĘP NA IMPREZĘ PŁATNY DLA WSZYSTKICH GRUPA BELLY POKAZOWA W SZKOLE TAŃCA AN NAJMA KOSZT Karnet na zajęcia (4 wejścia w miesiącu) wynosi 180zł i obejmuje 2h obowiązkowych zajęć grupy choreograficznej i 1 obowiązkowe zajęcia w ramach normalnego kursu z wybraną grupą zaawansowania w ST AN NAJMA grupa (niejedna) wystepuje na pokazach organizowanych przez szkołę, WSTĘP NA POKAZY PŁATNY Dom Tańca Pałacyk-standardowa lekcja to 96 zł - WSZYSTKIE grupy pokazują się na imprezie kończącej sezon taneczny w czerwcu WSTĘP NA IMPREZĘ JEST PŁATNY Szkoła Tańca Al-Mara grupa choreograficzna Al-Marenka(NIE ZESPÓŁ!) KOSZT 65 ZŁ za miesiąc WSTĘP NA IMPREZY PŁATNY - JAK WSZĘDZIE

 • wpis anonimowy ania (*.lanet.net.pl) - 11.11.2010 19:49 0 + -

  co to za żenada?to chyba normalne że płaci się za kurs tańca, a jak ma się możliwosc wystepowania to tylko chwała tej szkole, że chce jej się to organizowac...no proszę proszę, a w której szkole niby tak nie jest, że wstęp na pokazy jest płatny?! gdybyście były stricto w zespole, to nie płaciłybyście, ale trudno, aby uczennice pobierały lekcje za darmo, przecież to instytucja, przedsiębiorstwo, które musi zarabiac...żenujące są te zarzuty

 • wpis anonimowy Jully (*.lanet.net.pl) - 01.04.2010 14:04 0 + -

  Zgadzam sie, ze do kitu...Naciagaja dziewczyny,ze niby pokazy,ze moga wystepowac przed publicznoscia...Kase zarabiaja a my tanczymy...Takie wykorzystywanie...Jeszcze musialysmy placic za uczenie do pokazow, z ktorych sama wlascicielka Zujewicz Gosia dostawala pieniadze za to ze robilysmy na nia...I to sie nazywa szkole tanca, albo grupa taneczna? Malo to profesjonalne...NIE polecam!

 • wpis anonimowy anonim (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 10.07.2009 00:08 0 + -

  ...do kitu...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst yzicghzifn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor