Moje konto
Miniaturka konikowski.net

W objęciach Caissy
Strony domowe

http://www.konikowski.net

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Strona o szachach jednego z publicystów szachowych Jerzego Konikowskiego. Doskonały zawodnik, wieloletni trener, w tym reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet, wydał kilkadziesiąt pozycji na temat szachów, aktywnie recenzuje wydawnictwa szachowe w blisko 30 wydawnictwach zagranicznych i opolskich.

Tagi: caissaszachywieżaskoczekgoniecpionkrólkrólowaszachownicafiguramatanalizaopiszegarproblem

Statystyki: Strona konikowski.net ma 24526820 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 39 odnośników.

Oceń i skomentuj - W objęciach Caissy

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst mqbhauwynj:

 • narescie trafilem na strone ktora godna pochwaly ! Prowadzona przez znawce - fachowca z branzy szachowej. Nic dodac, nic ujac . Sam "KONIK" wie co w branzy potrzebne . Brawo! BRAWO!! Dla kazdego cos pozytecznego!!!

  0 + -
 • Zgadzam się z opinią zenokolo. Niemal codzień znajduję coś nowego na tej stronie. Gratuluję i polecam każdemu szachiście - amatorowi i mistrzowi

  0 + -
 • Strona bardzo dobra pod względem merytorycznym. Zawiera olbrzymie ilości różnorodnej informacji. Pokazuje, jak szachy mogą być obecne w życiu jako hobby, sposób spędzania wolnego czasu, rozrywka, sport czy w końcu zawód. Polecam każdemu, kto otarł się o szachy i nie są ona dla niego "czarną magią". :)

  +1 + -
 • Super ciekawa strona szachowa

  0 + -
 • Strona jest bardzo ciekawa i dobrze prowadzona.

  +1 + -
 • atrakcyjna strona,duzo informacji,swietny pomysl szachy wsztuce. gratuluje

  +4 + -
 • bardzo dobra strona,prowadzona fachowo,godna polecenia.

  +4 + -

Firmy z tej samej kategorii Strony domowe


W objęciach Caissy - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również