Miejsca pamięci - cmentarz internetowy

Miniaturka miejscapamieci.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.miejscapamieci.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis internetowy poświęcony osobom, które odeszły z tego świata, ale były godne by wspomnienia o nich poznały miliony.

Tagi: wirtualny cmentarz, groby, epitafia, zaduszki, nekrolog

Kategorie: 

Komentarze (6)

 • wpis anonimowy Popieram Ele (*.lublin.mm.pl) - 15.04.2010 22:50 0 + -

  aha anonim możesz mi powiedzić o swoich odczuciach odwiedzając grób Chopina?co czułeś i jak to jest odwiedzić groby wszystkich znanych ludzi w 15minut?sens odwiedzania grobów to modlitwa za zmarłych przede wszystkim!bo co bardziej pomoże umarłemu wirtualny znicz czy prawdziwa pamięć???

 • wpis anonimowy popieram Ele (*.lublin.mm.pl) - 15.04.2010 22:47 0 + -

  jakaś bzdura!!!świat już oszalał całkowicie!!!"anonim"takiego świata chcesz ze wszystko przez internet???niedlugo ktoś wymyśli wyrzucanie śmieci przez internet i stworzy wirtualne wysypisko śmieci.wirtualny oznacza tyle co stworzony w ludzkim umyśle.

 • roger 37 roger - 19.09.2009 11:39 +1 + -

  Takie strony to wg mnie profanacja

 • wpis anonimowy anonim (*.lot.pl) - 18.09.2009 17:36 0 + -

  Podoba mi się ta strona. Po raz pierwszy udało mi się zobaczyć groby sławnych (zdjęcia), złożyć kwiaty i nic za to nie zapłacić. A Ty Elu, kiedy zapaliłaś swoje „znicze” dające światło na grobie papieża Jana Pawła II czy Fryderyka Chopina? O Konopnickiej to nawet nie wspomnę. Świat idzie do przodu i jeśli są elektroniczne pieniądze to mogą też być... elektroniczne świeczki i kwiaty. Trzeba się tylko dobrze zastanowić i wybrać, komu chcesz je postawić.

 • wpis anonimowy Ela ElusiaK op pl (*.xdsl.centertel.pl) - 14.12.2008 22:25 0 + -

  "W internecie pojawił się projekt dla zapracowanych. Jest to wirtualny „cmentarz” dla ludzi, którzy w natłoku codziennych spraw nie znajdują czasu na odwiedzenie grobów swoich bliskich." -powyższe jest fragmentem czegoś tam, bo nie potrafię tego inaczej nazwać (na artykuł ma to zbyt płytką treść). Tracę wiarę w ludzi. Utrata bliskiej osoby owszem jest bolesna, ale czy umieszczenie jej w internecie tłumi nasz ból? Czy radością dla nas są "znicze"-nie dające światła, stawiane przez różnych ludzi?

 • wpis anonimowy Ela (*.xdsl.centertel.pl) - 14.12.2008 22:15 0 + -

  nie wiem dokąd zmierza ten świat... jeśli tak ma wyglądać pamięc o bliskim (umieszczanie go na "cmentarzu internetowym") to ja wolę zostać zapomnianą...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rsfkpznhhv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor