Poland-Export - katalog polskich eksporterów

Miniaturka poland-export.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 4.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.poland-export.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Polskie towary oraz usługi w Europie. Głównym celem serwisu www.poland-export.eu jest promocja polskich firm na rynkach całej Europy

Tagi: export, polscy eksporterzy, katalog firm

Kategorie: 

Komentarze (4)

 • wpis anonimowy Gość (*.home.aster.pl) - 05.01.2012 13:00 0 + -

  Popieram exportera. Tylko, że ja wykupiłem u nich reklamę i muszę powiedzieć, że pierwszy raz widzę jakieś efekty wydanych pieniędzy. Co prawda nie mam jeszcze klienta od nich, ale ruch na stronie wzrósł diametralnie i fakt w 90% są to wejścia z po za Polski.

 • wpis anonimowy exporter (*.aster.pl) - 17.02.2010 21:37 0 + -

  Wydawało mi się, że wszystkie portale dla eksporterów to naciągacze i oszuści. Jak się okazuje są wyjątki. Dodałem się do tego portalu z wpisem bezpłatnym i pierwszy raz nie żałuję.

 • raf3b 1 raf3b - 25.08.2009 12:31 +1 + -

  "...ani odwiedzin strony klienta." a kto niby jest tym klientem? świetny portal polecam a klient pisze jakieś bzdury pozdrawiam podszywających się pod klientów...

 • wpis anonimowy klient (*.adsl.inetia.pl) - 23.07.2009 13:01 -2 + -

  Kiepski portal. W ogóle niewidoczny w sieci. Po roku istneinia w bazie, nie było żadnego zainteresowania ani odwiedzin strony klienta. Nie warto płacić wysokiej opłaty za dodoanie reklamy do bazy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst agqguqhwbe:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor