Adam Gołąbski - fotografia poradnik

Miniaturka fotografia.kopernet.org

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 3.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.fotografia.kopernet.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona o fotografii zarówno dla amatorów, jak i osób bardziej wtajemniczonych. Aparaty i obiektywy, ekspozycja, obróbka zdjęć. Techniki fotografowania.

Tagi: fotografia, obiektywy, aparaty, retusz, obróbka, zdjęcia, ekspozycja

Gdzie: Katowice

Kategorie: 

Statystyki: Strona fotografia.kopernet.org ma 540470 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 10086 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98.2% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.3%), Kraków (9.8%), Wrocław (6.6%), Lublin (4.1%), Poznań (3.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 196 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy wiórek (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 04.12.2008 09:48 0 + -

    bardzo fajna strona można się tutaj dużo dowiedzieć o fotografii, o samym wyborze aparatu co też jest dość istotne jeżeli ma ktoś większe ambicje związane z fotografią

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ottqjxkwxv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2022 Gwiazdor