Rosja Ukraina i kraje b. ZSRR

Miniaturka rosjapl.info

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.rosjapl.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Największa polskojęzyczna witryna poświęcona Rosji, Ukrainie i innym krajom byłego ZSRR. Na stronie znajdują się porady dla turystów wybierających na Wschód oraz informacje na temat wielu ciekawych miast i regionów byłego ZSRR. W serwisie można znaleźć również informacje o rosyjskiej i ukraińskiej muzyce oraz produkcjach filmowych. Na łamach witryny nie zabrakło również działów poświęconych literaturze i historii Rosji.

Tagi: rosja, ukraina, zsrr, mołdawia, muzyka, język rosyjski, moskwa, petersburg, lwów, kijów, krym, odessa

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona rosjapl.info ma 426477 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 5685 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (91.3% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15.5%), Poznań (5.3%), Katowice (4.3%), Łódź (3.3%), Tarnobrzeg (3.1%). Do strony kieruje dużo, bo aż 215 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.5s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Rosja Ukraina i kraje b. ZSRR". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cxrxuqhkpu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor