Christian.pl - sklep z artykulami religijnymi

Miniaturka christian.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 3.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.christian.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Sklep internetowy oferujący produkty o charakterze religijnym. Asortyment obejmuje literaturę religijną, filmy i muzykę, dewocjonalia, artykuły dla kapłanów, elementy wyposażenia kościołów, pamiątki i upominki.

Tagi: sklep, dewocjonalia, księgarnia, książki, prezenty, papież, religia, muzyka, filmy

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • lak 1 lak - 02.12.2008 13:46 0 + -

    Przestrzegam przed kupowaniem w tym sklepie! Skrajny brak profesjonalizmu, nieaktualna oferta, brak kontaktu przez e-mail (2 maile, 1zapytanie www) przez 4miesiące! Moje zamówienie zostało zrealizowane tylko częściowo, po czym dowiedziałem się tylko dlatego że się do nich dodzwoniłem, że producent nie produkuje już danego produktu (co nie przeszkadza, że pozostaje on w ofercie na stronie www...). Po 4 miesiącach bez żadnych przeprosin poproszono mnie o podanie numeru konta, żeby została zwrócona mi różnica. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy... //zamówienie numer 581

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xqtbpgqrro:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor