Moje konto
Miniaturka paszkowka.pl

Pałac w Paszkówce - wesela wypoczynek romantyczny weekend
Hotele

http://www.paszkowka.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Zespół hotelowo-parkowy w pobliżu Skawiny zaprasza na wypoczynek, wesela, konferencje. Oferuje niepowtarzalny charakter, ciepło i gościnność, harmonijny spokój i urok polskiej wsi.

Kategorie:

Lokalizacja: Paszkówka

Tagi: weselawypoczynekromantyczny weekendhotele w krakowiepałaczamekkonferencjeweselehotelweekendy

Oceń i skomentuj - Pałac w Paszkówce - wesela wypoczynek romantyczny weekend

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst dccuspsppi:

  • Mieliśmy ślub w ty miejscu oraz całe przyjęcie. Sala była przeładna, cena 215 zł, menu bardo bogate, i okragłe stoły, przeeepieknie wyglądały:) Podaje adres do stronki: www.paszkowka.pl - REWELACYJNE MIEJSCE! Folwark oglądałam, ale menu bardzo mi się nie spodobało, cena spora, a nie ma nawet przystawki, ani deseru;/ No i ogólnie zrobił na mnie średnie wrażenie, ale to trzeba samemu jechać i obejrzeć:) Na duże wesele b.ładna jest ta największa sala w Ostoyi:) I słyszałam że tam są fajne wesela. Niestety dla mnie była za duża.

    0 + -
  • Cudowny,niepowtarzalny klimat....czułam się jak hrabina otoczona wielkim luksusem. Polecam...naprawdę warto.

    0 + -
  • Razem z chłopakiem skorzystaliśmy z oferty Romantyczny Weekend. W Pałacu spędziliśmy cudowne 3 dni. Królewska komnata z jacuzzi,na powitanie czerwone róże i szampan (wino musujące - al OK), kąpiel Kleopatry, masaże, śniadania do łóżka, romantyczne kolacje przy świecach,degustacja wina w uroczej pałacowej piwniczce. Do tego bardzo miła obsługa. Pełen relaks...Czego można chcieć więcej?

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Hotele


Pałac w Paszkówce - wesela wypoczynek romantyczny weekend - podobne strony