Moje konto
Miniaturka szuman.eu

Szuman - strona prywatna
Strony domowe

http://www.szuman.eu

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Na stronie artykuły autora poświęcone CMS-owi Joomla, artykuły o komputerach i internecie z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci, refleksje, wspomnienia oraz muzyka, którą tworzy - rap, do pobrania w mp3.

Tagi: strona prywatnajoomlablogmuzykarapmp3wspomnieniarefleksjekomputeryinternet

Statystyki: Strona szuman.eu ma 553731 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 10761 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (91.9% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (19.3%), Szczecin (7.1%), Kraków (6.7%), Sieradz (5.5%), Katowice (5.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 245 odnośników.

Oceń i skomentuj - Szuman - strona prywatna

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst xdynjhtqae:

  • od dawna czytam regularnie tego bloga i mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu. Autor ma bardzo lekkie pióro, przez co w interesujący sposób przekazuje swoje myśli, a także potrafi zainteresować czytelnika tematem. Podsumowując jest to jeden z ciekawszych blogów do czytania jakie znam

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Strony domowe


Szuman - strona prywatna - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również