AngielskiOnline.edu.pl

Miniaturka angielskionline.edu.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://angielskionline.edu.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis zawiera informacje na temat sprawdzonych i skutecznych metod nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Kursy i lekcje angielskiego oraz opisy pomocnych stron do samodzielnej nauki angielskiego online dla początkujących i zaawansowanych. Wiele porad wideo o tym, w jaki sposób szybko opanować rozumienie i mówienie po angielsku. Również darmowe lekcje angielskiego na MP3, przydatne materiały w PDF (listy angielskich słówek i zwrotów do nauki) oraz nagrania wideo, pomagające w samodzielnej nauce bez wychodzenia z domu z wykorzystaniem kursów angielskiego, e-learningowych metod i materiałów edukacyjnych dostępnych w Internecie.

Tagi: angielski online, nauka angielskiego online, angielski dla początkujących, kursy angielskiego, język angielski

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Barbara (*.play-internet.pl) - 11.12.2019 00:06 0 + -

    Strona bardzo pomocna. Szczególnie wpisy z wyselekcjonowanymi słówkami do nauki. Dużo też wartościowych porad dotyczących nauki języka.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst taeocvtcmx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor