DDDD Zbigniew Mleko

Miniaturka dezynsekcja-krakow.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.dezynsekcja-krakow.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Deratyzacją oraz zwalczaniem pluskiew, jak również innymi zabiegami z zakresu DDD, Z.U. DDDD Zbigniew Mleko zajmuje się już prawie 30 lat. Na stałe współpracuje z wieloma dużymi firmami i świadczy usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i dezodoryzacji. Klientom indywidualnym poleca usługi zwalczania pluskiew, komarów, gryzoni i kun. Zajmuje się też likwidacją gniazd os i szerszeni.

Tagi: zwalczanie pluskiew, deratyzacja kraków, dezynsekcja, dezynfekcja

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Teresa (*.1.ftth.classcom.pl) - 26.03.2020 21:09 0 + -

    Polecam! Pan Mleko to specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zachęciły nas przystępne ceny w porównaniu z konkurencją. Niestety z winy dość skomplikowanej budowy naszego łóżka (składana amerykanka) parowanie nie wybiło wszystkich pluskiew i po 2 dniach znowu nas pogryzły. Pan Mleko w ramach reklamacji zaproponował nam darmowe zamgławianie, gdyż zależało nam na nietoksycznych dla człowieka metodach. I udało się!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst kaflbdyroe:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor