Moje konto
Miniaturka pl.wikipedia.org

Wikipedia - wolna encyklopedia
Informacje

http://pl.wikipedia.org   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Wikipedia to bezpłatna, wielojęzyczna encyklopedia internetowa tworzona przez internautów. Działa w oparciu o oprogramowanie wiki, dzięki czemu pozwala na edycję każdemu użytkownikowi odwiedzającemu stronę. Słowo Wikipedia to połączenie wyrazów wiki i encyklopedia.

Kategorie:

Tagi: encyklopediainformacjedefinicjewikiwikipedia

Statystyki: Strona pl.wikipedia.org ma 7 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 11 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak USA (22.4%), jp (8.3%), Dania (7.7%), Indie (6.5%), Wielka Brytania (4.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Nowy Jork, NY, US (2.4%), Los Angeles, CA, US (2.3%), Tokio, JP (1.7%), Moskwa, RU (1.5%), San Francisco, CA, US (1.5%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 14950 odnośników.

Czas ładowania strony: 2.8s (przeciętnie).

Oceń i skomentuj - Wikipedia - wolna encyklopedia

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst noqwbtjmay:

 • popularniejszej encyklopedii internetowej nie ma

  0 + -
 • A gdzie reszta projektów wiki? Wcale nie są gorsze, mają tylko inne cele (na przykład Wikibooks - biblioteka WOLNYCH podręczników)

  0 + -
 • "Wikipedia ma swoje wady, nie należy jej wierzyć w 100% ale to najlepszy sposób aby na szybko się zorientować w jakimś temacie." Ja myślę że jej grozi najwyżej niescisłość podanych informacji, bo wszelkie inne "wady" danego artykułu na pewno (nawet kilka godzin po upoblikowaniu) wychwytane przez czytającego i dostanie odpowiedni szablon.

  0 + -
 • Tak sobie myślę, że za dekadę, a dwie na pewno, będziemy mieli aktywnych zawodowo lekarzy, którzy ucząc się do egzaminów z wikipedii wspomagali się dragami. Urzędników, dziennikarzy, polityków... Strach się bać. Darmowa encyklopedia i to ma być argument? Zorientowanie się w temacie? Proponowałabym wobec, tego żeby wszystko było darmowe, pozwoli nam to orientować się we wszystkim.

  0 + -
 • szybko zorientować się w temacie... na pewno szybko, z tym, że błędne zorientowanie się w temacie, często oznacza poważne ośmieszenie się, szczególnie jeśli ktoś Cię ocenia. Takie czasy... chińska tandeta, wszyscy są fotografami, wszyscy umieją tańczyć, jasnowidzów i wrózek mamy 3/4 społeczeństwa. Każdy może uczyć, wykładać. Blogerów mamy setki, szkoda, że niewielu umie pisać. Przyjaciół zdobywa się w jednej chwili. Chore czasy, chore czasy!

  0 + -
 • najlepsza darmowa encyklopedia

  0 + -
 • dużo różnych haseł pozdrawiam

  0 + -
 • pełno tam nieprawdziwych informacji. przygotowywanie się to poważnej pracy pisemnej na podstawie wikipedii to błąd.

  0 + -
 • roger

  Wikipedia ma swoje wady, nie należy jej wierzyć w 100% ale to najlepszy sposób aby na szybko się zorientować w jakimś temacie.

  +2 + -
 • fajnie że nic nie pisze...

  -2 + -

Firmy z tej samej kategorii Informacje


Wikipedia - wolna encyklopedia - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również