Olsztyn


wpisy 31-60 z 369

 • Podgląd darko.olsztyn.pl
  Darko - kotły i piece CO

  Firma produkuje kotły stalowe i piece CO na węgiel, koks i paliwa stałe.

  Kategoria: Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lecznica.olsztyn.pl
  AS lecznica weterynaryjna

  Lecznica Weterynaryjna AS funkcjonuje od niemal dwudziestu lat. Oferuje opiekę dla psów, kotów, drobiu, ptaków ozdobnych, królików i innych zwierząt. USG, RTG oraz aparat do KTG. Szczepienia, odrobaczanie, czipowanie, wydawanie paszportów dla zwierzaków.

  Kategoria: Weterynaria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tilia.olsztyn.pl
  Tilia - zakładanie i pielęgnacja ogrodów

  Firma specjalizuje się w projektowaniu i urządzaniu terenów zieleni. Jest autoryzowanym instalatorem systemów nawadniających firmy Hunter. Zapewnia kompleksową usługę w zakresie aranżacji ogrodów.

  Kategoria: Architektura zieleni


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ergo-olsztyn.pl
  Ergo Hestia

  W propozycji olsztyńskiego oddziału Sopockiego Towarzystwa Ergo Hestia S.A. znajduje się pełen wachlarz ubezpieczeń: polisy na życie, majątkowe, samochodowe, turystyczne, OC w życiu prywatnym. Agencja specjalizuje się dodatkowo w kompleksowych ubezpieczeniach nurków.

  Kategoria: Ubezpieczenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd stolarstwoolsztyn.pl
  Stolarz Olsztyn

  Firma wykonuje na zamówienie meble kuchenne, biurowe, szafy na wymiar. Możliwe jest również zlecenie produkcji innych mebli oraz niestandardowe usługi stolarskie. Obszar działalności to Olsztyn i okolice.

  Kategoria: Meble


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd newsbar.pl
  NewsBar - plotki z Olsztyna

  Wydarzenia, informacje, komentarze, plotki, opinie, relacje, reportaże, analizy - wszystko z Olsztyna lub regionu.

  Kategoria: Warmińsko-Mazurskie


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd kwiaciarnia.olsztyn.pl
  Rosa

  Kwiaciarnia dostarcza kwiaty pod wskazany adres na terenie Olsztyna i okolic, na podstawie zamówienia e-mailowego lub kontaktu telefonicznego.

  Kategoria: Kwiaciarnie internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zakladszklarski.olsztyn.pl
  Kryształ

  Usługi szklarskie w Olsztynie od ponad 13 lat oferuje Zakład Szklarski Kryształ, który zajmuje się kompleksową obsługą klientów, realizując dodatkowo zlecenia w ramach pogotowia szklarskiego. Oferuje m.in. szkło kominkowe, szkło bezpieczne i hartowane oraz kolorowe panele szklane. Wykonuje akwaria, gabloty oraz półki szlifowane i...

  Kategoria: Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrody-olsztyn.pl
  Gardenia

  Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego urządzania ogrodów i terenów zieleni. Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja, inwentaryzacje, usługi ogrodnicze. Oczka wodne, kaskady, strumienie, fontanny, mała architektura, oświetlenie, nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia. Prace nadzoruje inż. architekt krajobrazu. Firma udziela gwarancji...

  Kategorie: Ogrodnictwo | Architektura zieleni


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zielonakraina.olsztyn.pl
  Zielona Kraina

  Firma „Zielona Kraina” z Olsztyna od lat zajmuje się urządzaniem ogrodów tak, by przestrzeń wokół domów stała się ostoją spokoju i miejscem wypoczynku pośród pięknych roślin, kwitnących bylin, przebarwiających się krzewów czy dostojnych drzew. JJej hasło brzmi „Ty odpoczywasz a my pracujemy w Twoim ogrodzie”. Zadania...

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd powerdance.olsztyn.pl
  Power Dance

  Klub Tańca Sportowego Power Dance to klub z wieloletnią tradycją, założony w 1993 roku. Zajmuje się nauką tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizuje szkolenia, obozy taneczne oraz imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym i tanecznym. Trenerami i założycielami klubu są: Katarzyna i Mariusz Korzeb oraz Anna i Marek...

  Kategoria: Kursy tańca


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd gardens.olsztyn.pl
  Gardens

  Firma Gardens zajmuje się kompleksową obsługą ogrodów, począwszy od projektowania ogrodów, poprzez zakładanie, pielęgnację i renowację terenów zielonych. Prezentację świadczonych usług można obejrzeć na aktualizowanej galerii ogrodów.

  Kategorie: Architektura zieleni | Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podatki-olsztyn.pl
  Biuro Rachunkowe Jadwiga Szanowska

  Domeną biura są usługi księgowe, pełna księgowość, KPiR, rozliczenie roczne oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe powstało w 1991 r.

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd zuparkadia.olsztyn.pl
  Arkadia

  Zakład pogrzebowy Arkadia świadczy usługi funeralne w Olsztynie i innych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego. Zakres usług obejmuje organizację pogrzebów we wszystkich obrządkach, kremacje, ekshumacje, przewóz zwłok, sprzedaż akcesoriów związanych z pogrzebem oraz organizację oprawy pogrzebu.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd m4.olsztyn.pl
  M4 Sp. z o.o.

  Firma działa na rynku od 1996 r. Zajmuje się projektowaniem ogrodów, prowadzi działalność w postaci sprzedaży materiałów budowlanych z dostawą na plac budowy, zajmuje się też sprzątaniem po remontach i przebudowach oraz wypożycza sprzęt budowlany.

  Kategorie: Budownictwo | Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skynet-olsztyn.pl
  Skynet

  Skynet specjalizuje się w naprawianiu laptopów. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami. Oferuje dojazd do klienta na terenie Olsztyna. Firma posiada specjalistyczny sprzęt, który poradzi sobie z nowymi wyzwaniami.

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd amadeusz.olsztyn.pl
  Biurio Rachunkowe Amadeusz

  Amadeusz to biuro rachunkowe, które kieruje swoje usługi do przedsiębiorców z terenu Olsztyna i okolic. Oferuje nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, CIT i innych, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie przyszłych decyzji finansowych firmy, pełną...

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kominiarz.olsztyn.pl
  Kominiarz

  Spółdzielnia Kominiarz z Olsztyna świadczy usługi kominiarskie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Oferuje czyszczenie, cykliczne kontrole przewodów kominowych, odbiory budynków, udrażnianie oraz inwentaryzację przewodów kominowych. Poza tym wykonuje opinie kominiarskie na podstawie przeprowadzonych ekspertyz.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd biurotlumaczen.olsztyn.pl
  Małgorzata Fuzinski

  Biuro tłumaczeń mgr Małgorzaty Fuzinski świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych, konsekutywnych, symultanicznych i poświadczonych. Jego specjalizacją jest język niemiecki, lecz oferuje też przekłady z większości języków europejskich. Oferuje tłumaczenie pism i akt urzędowych, artykułów naukowych, tekstów...

  Kategoria: Tłumaczenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kolegiumjezykowe.edu.pl
  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - szkoła języków obcych

  NKJO Olsztyn zaprasza na studia podyplomowe z zakresu: anglistyka i germanistyka.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd kominki-sauny.olsztyn.pl
  Hot-Top S.C.

  Firma oferuje szeroki wybór wkładów kominkowych i kominków m.in. firmy Romotop oraz Dovre. Oprócz kominków zajmuje się także sprzedażą i instalacją saun oraz odkurzaczy centralnych.

  Kategorie: Kominki | Sauny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd anna.olsztyn.pl
  Anna - salon fryzjerski

  Strona salonu fryzjerskiego z Olsztyna.

  Kategoria: Fryzjerstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd atc.olsztyn.pl
  ATC Marcin Cichocki

  ATC z Olsztyna to doświadczone biuro rachunkowe, które prowadzi swoją działalność na terenie Olsztyna. Zajmuje się obsługą firm i osób indywidualnych, a w swojej ofercie posiada prowadzenie kadr dla firm czy wypełnianie rocznej deklaracji PIT dla osób indywidualnych.

  Kategorie: Biura rachunkowe | Doradztwo finansowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd centrumurody.olsztyn.pl
  Centrum Urody - Gabinet Nowoczesnej Kosmetyki

  Gabinet Nowoczesnej Kosmetyki oferuje bogatą ofertę zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sacrum.olsztyn.pl
  Sacrum

  Zakład pogrzebowy Sacrum zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów religijnych i świeckich. Pomaga załatwić formalności w USC oraz ZUS. Posiada duży wybór trumien i urn. Zapewnia kwiaty, znicze, wieńce. W ramach świadczonych usług pogrzebowych oferuje również kremację zwłok.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd salonkosmetyczny-olsztyn.pl
  Galeria Zdrowia Aleksandra Markiewicz

  Gabinet kosmetyczny oferuje usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz zabiegów relaksacyjnych: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, zabiegi upiększające, złuszczające, modelujące sylwetkę oraz odmładzające.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd clearaligner.olsztyn.pl
  Rojek Dental

  Gabinet oferuje szeroki wachlarz usług powiązanych ze stomatologią estetyczną, endodoncją mikroskopową, implantologią i protetyką. Pacjenci mogą skorzystać również z leczenia Invisalgin. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda korekcji wad zgryzu. Wykorzystywanie w niej nakładki Clear Aligner są dyskretne, higieniczne i zapewniają...

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hortus.olsztyn.pl
  Hortus - projektowanie i wykonanie ogrodów

  Projektowanie, wykonanie oraz pielęgnacja ogrodów i zieleni miejskiej. Firma zajmuje się również dekorowaniem wnętrz kwiatami, aranżacjami wodnymi, nawierzchniami, odnową starych założeń parkowych.

  Kategoria: Architektura zieleni


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pszczolka.olsztyn.pl
  Pszczółka

  Biuro podróży Pszczółka oferuje sprawdzone wycieczki krajowe i zagraniczne. Wakacje w Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Tunezji i wielu innych krajach.

  Kategoria: Biura Podróży


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pomocdrogowa.olsztyn.pl
  Adam-Autopomoc

  Oferowane usługi obejmują: holowanie samochodów osobowych i dostawczych, awaryjne otwieranie samochodów, drobne naprawy na miejscu awarii pojazdu, wypożyczanie samochodów.

  Kategoria: Pomoc drogowa


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD
 • Pomoc drogowa Niemcy - Całodobowa pomoc drogowa w Niemczech, Laweta Niemcy Polska, holowanie z Niemiec.

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor