FPHU Umiński

Miniaturka uminski.com.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 36)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.uminski.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma działa w branży budowlanej od kilkunastu lat. Zajmuje się wykonywaniem wszelkich prac przy podłogach drewnianych tj. układanie, parkietów, desek, cyklinowanie, polerowanie, lakierowanie, olejowanie, oblistwowywanie. Do prac parkieciarskich używa maszyn renomowanych firm Festool, Lagler, Wolff, dzięki czemu każda realizacja cieszy klienta i wydobywa z drewna to co w nim jest najpiękniejsze.

Tagi: parkiety, podłogi, deski, wykończenia, posadzki, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, szlifowanie, czyszczenie, oleje, woski, lakiery, kleje, mrągowo, olsztyn

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Piotr (*.dynamic.mm.pl) - 17.03.2014 08:15 0 + -

    Zajmujemy się również sprzedażą materiałów ściernych firmy HERMES: taśmy ścierne bezkońcowe, pady podłogowe z włókniny, krążki ścierne, narzędzia ręczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.sklep.uminski.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dkdsqoujxk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor