Strony w kategorii Opakowania

sortuj wg: ocen Gwiazdora ocen użytkowników alfabetycznie daty dodania


wpisy 91-120 z 379

 • Podgląd pekapak.com
  Peka Pak

  Firma jest jednym z czołowych dystrybutorów materiałów opakowaniowych. W ofercie szeroki asortyment taśm spinających PP i PET, urządzeń i materiałów do zabezpieczeń i stabilizacji ładunków.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd anifol.pl
  Anifol

  Anifol produkuje folię polietylenową opakowaniową LDPE w różnej postaci. Firma realizuje również niewielkie zamówienia;wysyłka produktów firmą kurierską na terenie całego kraju.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd worki-papierowe.pl
  DomaPak - worki papierowe

  Firma DomaPak oferuje worki papierowe: wentylowe, klejone, szyte. Papier szary i biały, wkładki foliowe, indywidualne nadruki klienta.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd tektus.pl
  Tektus - opakowania kartonowe

  Firma zajmuje się produkcją opakowań z tektury (kartonu) wielko- i mało gabarytowych. Głównie opakowań falistych: 2, 3 i 5 warstwowych tektur. Między innymi: pudeł klapowych, fasonowych, wielkogabarytowych, przekładek tekturowych, wypełniaczy tekturowych oraz kratownic. Realizacja zamówień na każdą ilość oraz dowolny rozmiar....

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd torebkifaldowe.eu
  DomaPak - torebki fałdowe

  DomaPak oferuje torebki fałdowe w wielu rozmiarach. Torebki wykonane są z wysokiej jakości papieru białego i szarego prążek. Firma wykonuje również torebki fałdowe z nadrukiem metodą fleksograficzną i tapetową.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd karton-druk.com.pl
  Karton-Druk

  Karton-druk to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją opakowań tekturowych oraz termoformowanych i konfigurowanych. W najnowszej ofercie Karton-druk wytwarzanie modeli skin pack jak również blistrów. W ramach wykonywanej pracy wytwórca oferuje też całościowe konfekcjonowanie. Firma działa na zasadzie trójsegmentowej struktury:...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd fast-fol.pl
  Fast-Fol Gadomscy Sp.j. - worki na śmieci

  Firma Fast Fol Gadomscy jest producentem worków na śmieci i odpady oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów. Zajmuje się również skupem odpadów LLDPE, LDPE pochodzenia rolniczego i poprodukcyjnego. Worki pochodzą w 100% z surowców recyklingowych. Produkty charakteryzują się dobrą wytrzymałością.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd koperty24.pl
  Koperty24 - producent kopert bezpiecznych i ozdobnych

  Koperty24 to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe zajmujące się wytwarzaniem oraz sprzedażą kopert. W ofercie koperty bezpieczne, ozdobne, z nadrukiem, na zaproszenia.

  Kategorie: Artykuły biurowe | Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd dudapak.pl
  Duda-Pak - pudełka klapowe

  Strona producenta pudeł kartonowych. Asortyment jest wytwarzany z tworzyw wysokiego gatunku, które są mocne, wytrzymałe zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i czynniki zewnętrzne.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd chempakkutno.pl
  Chem-Pak - pojemniki medyczne

  Zakład Produkcyjno Handlowy Chem-Pak to firma, która od ponad 25 lat zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dedykowanych przede wszystkim branży chemicznej, farmaceutycznej i rolniczej.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd polpak-opakowania.pl
  Pol-Pak - producent opakowań

  Pol-Pak ma w ofercie wszelakiego rodzaju reklamówki, worki na śmieci, woreczki spożywcze. Wykonuje nadruki na wszystkich rodzajach folii.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd skrzynkadowina.pl
  Skrzynkadowina.pl

  Firma oferuje drewniana skrzynki do przechowywania win.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd bamirpack.pl
  Bamirpack

  Sprzedaż detaliczna i hurtowa opakowań kartonowych i jednorazowych. Opakowania dla przemysłu spożywczego i mleczarskiego, wyrobów cukierniczych, garmażeryjnych oraz opakowań dla firm cateringowych. Na opakowaniach klienci mogą zamówić nadruki personalizujące ich markę. W ofercie firmy znajdują się także środki czystości i papier...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd unicup.pl
  Unicup.pl

  Strona internetowa producenta papierowych kubków Unicup. W ofercie kubki papierowe z logo lub nadrukiem. Możliwość indywidualnego zaprojektowania papierowego kubka i jego grafiki. Dwuwarstwowe kubki papierowe z logo, posiadają cechy termoizolacyjne, chroniące przed nagrzaniem zewnętrznej strony papierowego kubka. Na Unicup.pl przedstawiono...

  Kategorie: Opakowania | Artykuły reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd europak.lublin.pl
  Euro-Pak

  Euro-Pak od ponad 20 lat zajmuje się produkcją opakowań tekturowych. Firma w swojej ofercie posiada opakowania z tektury litej, trzy- i pięciowarstwowej oraz z mikrofali.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://www.twojeopakowanie.pl
  Twoje Opakowanie

  Firma specjalizuje się w realizowaniu produkowania, a także dystrybuowania opakowań. Oferta obejmuje między innymi opakowania wykonane przy zastosowaniu różnych kolorów, długości czy szerokości. Jednocześnie firma jest w stanie zapewnić przy sprzedaży opakowań najniższe ceny. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Kategorie: Opakowania | Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd beautyangel.pl
  Beauty Angel

  Firma od wielu lat zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. W ofercie posiada bogaty wybór opakowań kosmetycznych takich jak butelki na płyny o pojemnościach od 5 ml do 1000 ml, butelki do lakierów do paznokci, a także estetyczne słoiczki na kremy i żele dostępne w bogatej kolorystyce.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.5
 • Podgląd ha-pack.pl
  Ha-Pack - opakowania okolicznościowe

  W ofercie firmy eleganckie opakowania okolicznościowe, które podkreślą wyjątkowość prezentów i sprawią, że staną się on czymś niezapomnianym.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.1
 • Podgląd cart-pack.pl
  Cart-Pack - opakowania tekturowe

  Producent opakowań tekturowych oraz palet kartonowych. Wytwarzanie wszelkiego rodzaju kartonów, pudełek z tektury falistej. Na stronie galerie opakowań cukierniczych, wśród nich kartony do pizzy, pudełka do tortów, tacki na ciasta. Możliwość zobaczenia kreatywnej zabawki, edukacyjnej - domku wykonanego z tektury. Podstawowe informacje o...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd silicagel.pl
  Silica Gel - pochłaniacze wilgoci

  Pochłaniacze wilgoci znajdują zastosowanie w zabezpieczaniu ładunków w czasie ich transportu i przechowywania. Dzięki nim produkty bezpiecznie i bez uszczerbku spowodowanego szkodliwym działaniem wilgoci docierają do celu swojego przeznaczenia. Każdy prezentowany na stronie pochłaniacz wilgoci (Silica Gel, Dri-Pack i Hygro-Bag) jest...

  Kategorie: Opakowania | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd furex.pl
  Furex

  Firma Furex zajmuje się skupem oraz sprzedażą nowych i używanych palet euro oraz palet przemysłowych i jednorazowych. Oferuje wymianę palet używanych na nowe, renowację palet używanych i uszkodzonych, produkcję palet nietypowych według rysunku klienta, sortowanie palet. Pogotowie paletowe 24h.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd neopak.pl
  Neopak

  Sprzedaż internetowa materiałów i akcesoriów opakowaniowych.

  Kategorie: Artykuły dla firm | Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.7
 • Podgląd paletydhp.pl
  Zakład Usługowy Montażu Palet

  Zakład Usługowy Montażu Palet Jacek Bronisz zajmuje się produkcją palet Dusseldorfer 800x600mm (DHP) oraz skupem i naprawą palet uszkodzonych, a także dowozem palet do odbiorcy.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.5
 • Podgląd polmat-zielonka.pl
  Polmat - palety drewniane

  Firma Polmat specjalizuje się w sprzedaży oraz skupie palet nowych i używanych. Wyprzedaje: palety typu Euro, przemysłowe, DIN, CP, plastikowe, nadstawki paletowe, kosze metalowe, zbiorniki plastikowe. Proponuje również transport międzynarodowy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

  Kategorie: Transport | Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd odpady.krakow.pl
  ESK Recykling

  Bezpośredni importer i dystrybutor oferuje: pojemniki na odpady, kosze i kubły na śmieci, kontenery dwukołowe i czterokołowe wykonane z tworzywa PEHD lub stali, nowe i używane. W ofercie znajdują się pojemniki w różnych kolorach i kategoriach cenowych, we wszystkich produkowanych pojemnościach.

  Kategorie: Opakowania | Ochrona środowiska


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.5
 • Podgląd ika.pl
  Ika handel hurtowy w branży opakowań

  W ofercie Firmy IKA Eugeniusz Roszak m.in. worki, folie, torebki papierowe, taśmy do wag, kas, metkownic, artykuły higieniczne, produkty dla gastronomii. Sieć placówek na terenie Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej i Małopolski, możliwość negocjacji cen.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd workipapierowe.com.pl
  Inwit

  Firma Inwit od 2005 roku zajmuje się zaopatrzeniem w worki i torby papierowe. W ofercie posiada worki typu klockowego, 1 i 2 warstwowe wykonane z wysokiej jakości papierów pakowych typu Kraft. Dzięki możliwości wykonania dodatkowych nadruków na worki oraz możliwości wklejenia uchwytów, oferuje pełną gamę worków i toreb papierowych na...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd opakolor.pl
  Opakolor - opakowania

  W ofercie firmy opakowania kartonowe i kaszerowane, standy, POS, display. Katalogi - druk.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ergbet.com.pl
  Erg-Bet

  Firma oferuje taśmy samoprzylepne, opakowania z nadrukiem i bez, folie opakowaniowe, stretch, opakowania z tworzyw sztucznych oraz taśmy maskujące.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bellerdruk.com.pl
  BellerDruk

  Producent oferuje torby papierowe reklamowe z nadrukiem i użytkowe. Oferta hurtowa i indywidualne zamówienia.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Pomoc drogowa Słubice - laweta Słubice, Holowanie Niemcy Polska, Auto Pomoc 24h, Naprawa, pomoc drogowa,
 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze w tej kategorii

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor