Moje konto
Miniaturka https://www.producentopakowan.com

Producent Opakowań Ozdobnych Irbox Sp. z o.o.
Opakowania

https://www.producentopakowan.com

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Irbox to wiodący producent wysokiej jakości opakowań z tektury litej. Nasza firma oferuje solidne, niezawodne i trwałe pudełka i opakowania, które pomagają budować pozytywny wizerunek marki poprzez funkcjonalność, wszechstronną użyteczność oraz estetyczny wygląd i personalizację. Specjalizujemy się w produkcji personalizowanych pudełek rigid box na wymiar, używając wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych maszyn. Oferujemy różne konstrukcje, takie jak pudełka z wieczkiem, magnetyczne, wysuwane, z burtą (teleskopowe), składane i inne. Współpracujemy z różnymi branżami, oferując opakowania na zamówienie i projekty brandowe, które dają przewagę konkurencyjną.

Lokalizacja: Milanówek

Tagi: pudełkapudełka ozdobnepudełka fasonoweopakowania kartonoweopakowania z nadrukiemopakowaniatorby reklamowekartonytorbyproducent opakowań

Oceń i skomentuj - Producent Opakowań Ozdobnych Irbox Sp. z o.o.

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst gcmvsiofdk:

  • Zanim trafiłem do Irbox, zamawiałem pudełka u kilku innych producentów. Jednak dopiero w Irbox spotkało się wszystko - super jakość, szybka realizacja i dobra cena. No i bardzo miła obsługa - Pani Gosia jest nieoceniona i bardzo pomocna. Szczerze polecam produkcję pudełek w Irbox. W dodatku firma mieści się w Milanówku - rzut beretem od Warszawy, co dla nas jest bardzo ważne.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Opakowania


Producent Opakowań Ozdobnych Irbox Sp. z o.o. - podobne strony